Du finner oss her

Frontal Media as
Bergmannsgata 11 (Finnegården)
7374 Røros

Org.nr.: 997 894 057
Konto: 4280.14.19148

Ta kontakt

Kurt. Foto: Tom Gustavsen

Kurt Näslund

Daglig leder
476 05 040
kurt@frontal.no

Kurt er prosjektleder, filmskaper, idéutvikler og har ansvaret for den daglige driften.

Svein Arne. Foto: Tom Gustavsen

Svein Arne Aspås

Art director
400 19 507
sveinarne@frontal.no

Svein Arne arbeider med grafisk design og merkevarebygging.

Anders. Foto: Tom Gustavsen

Anders Wilmann

Filmprodusent
466 67 971
anders@frontal.no

Anders arbeider med film og post-produksjon.

Carl. Foto: Tom Gustavsen

Carl Findahl

VFX-ansvarlig
905 48 103
carl@frontal.no

Carl arbeider med film og har ansvaret for spesialeffekter (VFX).

Lars. Foto: Tom Gustavsen

Lars Geithe

Webansvarlig
414 85 050
lars@frontal.no

Lars arbeider med webutvikling og informasjonsdesign.

Andrew. Foto: Tom Gustavsen

Andrew Boothman

Art director
472 83 747
andrew@frontal.no

Andrew arbeider med grafisk design og visuell kommunikasjon.

Margit. Foto: Tom Gustavsen

Margit Wintervold

Digital markedsfører
485 05 604
margit@frontal.no

Margit arbeider med utvikling og gjennomføring av mediekampanjer.

Jonas. Foto: Tom Gustavsen

Jonas Jansen Ramsfjell

Filmfotograf
920 68 812
jonas@frontal.no

Jonas er freelance filmfotograf i våre pågående filmprosjekter.